13.11.2017

" .... , je třeba předložit svou koncepci řízení a realizovat ji. A nebýt suvenýrovým státem, ale suverénním. Jakmile získáme právě tolik suverenity, abychom na ni přímo mohli světu poukazovat, tak se problém uznání Krymu vyřeší sám o sobě. Všichni v řadě za Milošem Zemanem budou prohlašovat: „Ale to je přece v pořádku, vždyť je to vlastně odvěké ruské území. Můžeme mluvit o předání, nebo o návratu, ale je to vnitřní věc Ruska. Ukrajina je zájmová zóna Ruska, a nás to nezajímá.“
Zeman to přece neříká jen tak. On už v tomto směru připravuje půdu. Oni jsou už připraveni ustoupit. "
V. Pjakin tentokrát obsahuje informace, o kterých většina z nás nemá ani ponětí.

23.10.2017

Mnozí vycházejí z toho, že pro dosažení nějakého cíle jsou dobré jakékoliv prostředky. Putin pracuje absolutně jinak. On si uvědomuje jednoduchou věc, že jestliže se budete řídit principem: účel světí prostředky, že cíl OSPRAVEDLŇUJE prostředky, tak to vždy dopadne jen k vaší škodě, která v násobcích bude převyšovat takto získaný užitek. A jestliže se… No, ano, v určité etapě budete vypadat jako efektivní manažer, efektivní MANAGER, protože nějaké výsledky vám to dočasně přinese.

A jestliže se řídíte principem, že prostředky OSPRAVEDLŇUJÍ cíl, tak minimalizujete škodu a v budoucnu získaný užitek bude neporovnatelně vyšší, než by byl ten, kterého byste dosáhli řídíce se principem: Cíl ospravedlňuje prostředky. Proč? Zdálo by se, že Putin by přece také mohl v něčem zalhat. A taky by mohl s využitím nějaké okamžité politické konjunktury odstoupit od nějakých dohod a říci: „Když vy je neplníte, já je také plnit nebudu!“ Jenže Rusko tímto způsobem nejedná. Jak jednou dá slovo, tak ho plní! Putin nikdy nelže a vždy plní to, k čemu se zavázal a výsledek?

26.9.2017

Globální prediktor vůbec Evropskou unii nevytvářel kvůli tomu, aby se rozpadla, ale kvůli tomu aby se z ní stal buď silný subjekt řízení, nástroj, nebo ten tavicí kotel, na základě kterého by došlo ke vzniku nových států, nových národů, nových jazyků a prioritu měl první plán. Proto ta migrace.
Je celosvětová vakcinace lidstva projektem na snížení počtu obyvatelstva na planetě Zemi, nebo je to skutečná záchrana od všech těch hrozných nemocí, kterými nás bez výjimky straší všichni lékaři?
Jsou vakcíny a vakcíny. V sovětské době byly všechny očkovací látky zaměřeny na zlepšení zdraví obyvatelstva. V současné době, bohužel, vakcíny… Na Ukrajině vyvíjeli vakcíny, které způsobovaly neplodnost u dívek. Ty vakcíny, které jsou používány v Africe, tam si zkouší, jak vylikvidovat veškeré obyvatelstvo. U nás je to otázkou. Vzhledem k naší suverenitě, která není úplná, a kdy u nás tak či onak vyplývají na povrch fakta, kdy stát použil necertifikované vakcíny... A vůbec ta certifikace, tam také záleží, jací úředníci a s jakými zájmy něco certifikují. Vždyť USA při plánování státního převratu v Rusku sází právě na úředníky...... Nemáme žádnou záruku, že přes náš státní aparát nebude proveden akt masové genocidy našeho obyvatelstva.
Neexistuje žádný rozdíl mezi ISIL, Džabhat an-Nusrah, nebo jinou syrskou ozbrojenou opozicí. Mezi nimi žádný rozdíl není. Mění svou příslušnost podle okamžité potřeby, podle vytyčených úkolů. A celá ta syrská nezávislá opozice má jen být tím legálním nárazníkem, prostřednictvím kterého je ISIL zásobován zbraněmi.

ZDROJ ZDE: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-26-09-2017/
__________________________________________________________________________________

19.6.2017

Díky zákonu času se hroutí jakékoliv lhaní....všechno probíhá v souladu s reálnou mravností a etikou všech účastníků procesu...

Vyčlenění států Visegrádské čtyřky jako samostatného subjektu řízení, protože oni potřebují takové čisté opory a Visegrádská čtyřka by v tomto ohledu právě vyhovovala. Teď, když stará Evropa už úplně shnila je zapotřebí se pro její další řízení o něco opřít a tak je budována Visegrádská čtyřka.

Jenže budovat ji na jejím bývalém základu s pamětí její socialistické existence, je pro ně nebezpečné. Navíc, jestliže podpoří Visegrádskou čtyřku, mohly by okolnosti na ni začít natolik silně tlačit, že by přistoupila na dohodu s Ruskem, jenže to Západu samozřejmě nemůže vyhovovat, protože oni chtějí tavicí kotel, kam všechny strčí, přetaví a zmizí v něm celé státy i národy. Opakuji, že v tomto případě by podpořili tvorbu samostatného subjektu řízení na evropském území, aby se o něj mohli opřít, jenže tu je ta historická paměť – lidé si stále pamatují svoje socialistické soužití se SSSR. Jenže co teď? Okolnosti je nutí, aby si takovou oporu vytvořili.. Proto se mluví o vyloučení a zároveň se o něm neuvažuje, protože se přece potřebují o něco opřít,jinak se ve staré Evropě všechno zhroutí.

NDR zachránilo NSR. Historicky jednotné Německo zachránilo právě jen obyvatelstvo NDR.....NDR - to byl obrovský krok v porovnání s celým západním světem, panovaly tu jiné, lidštější vztahy a Jakmile si to lidé jednou vyzkoušeli, jen tak se těch lidských vztahů nevzdají na úkor nějakých blah, která stejně nakonec vedou pouze k degradaci osobnosti.
__________________________________________________________________________________

1.5.2017

Podstata sdělení: ve světové politice přestala platit jakákoliv pravidla - viz. https://cz.sputniknews.com/…/201704255180908-Lavrov-mezina…/
Mezinárodní terorismus se používá lokálně na území třetích zemích pro dosažení určených politických cílů. Nyní teroristické akty probíhají prakticky všude a to neznamená nic jiného, než že vlády zemí - jejich tajné služby - začaly pro svoje zahraničně politické zájmy využívat terorismus jako prostředek vedení svojí zahraniční politiky... tedy , aby přinutily nějakou zemi k přijetí nějakého řešení... tudíž v geopolitice neplatí nyní žádná pravidla... děje se tak proto, že globální prediktor začal ztrácet svoje prostředky řízení světa... nedaří se mu již to, co předtím - hraje v tom roli zákon času...

Valerije Viktoroviče Pjakina postihla osobní tragédie, oznámení a prosba o pomoc Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/valerije-viktorovice-pjakina-postihla-osobni-tragedie-oznameni-a-prosba-o-pomoc/

V dopravní nehodě mu tragicky zemřela žena, zůstaly tři malé děti (11 let, 6 let a 7 měsíců), a vyvstal akutní bytový problém. Valerij Viktorovič nezveřejnil žádné detaily, ale pravděpodobně z jednoho platu není dál schopen platit hypotéku, nebo se jednalo o služební byt jeho ženy, z něhož mu nyní hrozí vystěhování.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/valerije-viktorovice-pjakina-postihla-osobni-tragedie-oznameni-a-prosba-o-pomoc/

19.9.2016

USA je to stát, u kterého se veškerá diplomacie, veškerá vnější politika skládá ze samých omylů.
Protože jakmile prohlásí, že se jedná o omyl, je to pro všechny znak: „O tomhle se dál mluvit nebude. My jsme udělali, co bylo třeba a vy se tomu přizpůsobte. Uznejte, že to byl jen omyl. To pro vás bude dostatečným argumentem, abyste dále mohli na vnější politické aréně sloužit americkým zájmům.“.... existují dva globální projekty: Přestavba SSSR z SSSR 1.0 na SSSR 2.0 a vytvoření evropského islámského chalífátu.

28.9.2016

ISIL má za úkol vyvolat velké stěhování národů!!!!! Proč ISIL tak demonstrativně předvádí svoje zvěrstva? Aby vyvolával migrační vlny. Je to plán globálního prediktoral! Počítá se s tím, že lidé budou prchat od těchto nelidí, kteří byli "vypěstováni" právě pro tento úkol..... má se stát Irán novým centrem koncentrace řízení? Atlantské křídlo GP se přesunuje z Velké Británie do Číny a euroasijské křídlo GP do Iránu! Ale v tom překáží Rusko. Turecko je v kontaktu s Iránem a má za úkol tlačit na Rusko... Turecko postupně přestane existovat, ale zatím plní úkol oslabovat Kurdy a tím ochraňuje Irán... vojáci ISIL se oholí a je z nich náhle umírněná opozice....Stát, který nemá státní doktrínu nemá žádnou budoucnost" (Poučení pro ČR!)

8.8.2016

MIGRACE JE PROJEKT GLOBÁLNÍHO PREDIKTORA KE VZNIKU EVROPSKÉHO CHALÍFÁTU!!! MIGRACI ORGANIZUJÍ TAJNÉ SLUŽBY jednotlivých států s cílem zlikvidovat evropské státy, vytvořit státy nové, nové národy s novými jazyky...... proto proti migrantům nikdo vážně nezasahuje!!!!!! Evropská státní moc je záměrně deaktivována!!!! Evropské státy ostentativně předvádí, že nejsou schopny se ubránit. Žoldáci v klidu prochází přes policii, přes pohraniční armádu, přes pohraničníky.... Navíc ani nejde o „islámský” terorismus, islámský v uvozovkách, protože o žádný islám nejde. Pokud to ještě upřesním, tak jde o historicky reálný islám, ne o ten koránický.
Nelegální migrace do Evropy začala 7. srpna 1991 - ten den proběhla zkouška, nakolik jsou evropské státy schopny poradit si s přívalem migrantů, který jim někdo zorganizuje, tedy migrační příval je organizovaný! Evropské vlády udělaly velice mnoho pro to, aby spustily masovou migraci směrem do Evropy. Proč směrem k Evropě? Protože proběhla příprava. Žádná masová migrace nezačíná sama od sebe. Napřed se objevují malé potůčky, které se potom zvětšují, zvětšují, a až potom se promění v migrační řeky. Jací migranti především ze směru Blízkého východu přicházeli? Ti lidé, které napřed v Turecku koncentrovali v táborech, a potom je posílali do Evropy? Z nějakých zvláštních důvodů se jednalo především o muže výlučně ve vojenském věku. To znamená, že se jednalo výlučně o žoldáky!.... Ty mnohakilometrové pochody, které ukazovali, ty pochodující proudy lidí. Každou takovou skupinu musí vést nějaký lídr, který jim musí ukázat, kam mají jít, proč tam mají jít a ta skupina musí být v nějakém táboře zorganizována. Tyto pochody byly organizovány kvůli vytvoření propagandistického mediálního obrázku. Aby místním obyvatelům předvedli tu vlnu, aby své dojmy předali dál: „To je hrůza! Jen se podívejte, těch lidí! A jdou a jdou a jdou. Ten lidský proud všechno smete.”... Všichni ti žoldáci v klidu pochodovali, aniž by zasáhla policie či jednotky zvláštního nasazení. Po cestě tam na ně na určitých místech čekali volontéři. Jak ti volontéři věděli, kam mají jít? Organizovali tam pro ně místa, kde je přijímali a rozdávali jim peníze. Vydali jim podivné dokumenty, které policie z nějakého důvodu akceptovala. Když jedete oficiálně, tak vám dnes již v podstatě berou otisky prstů. Musíte mít všechny doklady, platnou jízdenku tam i zpět, vízum. A zde nějaký papír vytištěný na tiskárně opravňuje ke vstupu několik desítek lidí najednou a někdy i stovek. A policisté nijak nereagovali, což znamená, že tajné služby byly informované, a že to ony organizovaly průchod této migrační vlny. Ani se nepokusily od nich oddělit ty žoldáky..... V běženeckých táborech jsou záměrnému násilí vystaveni obyčejní lidé - opravdoví migranti - kteří tím slouží žoldákům jako krytí.

18.7.2016

Nová britská vláda, teroristický útok v Nice, převrat v Turecku atd.

11. 7. 2016

Summit NATO ve Varšavě.

"Copak ty základny v Pobaltí mají být jen tak pro nic za nic? Vůbec ne. Co se teď děje v Pobaltí? Dochází tam k depopulaci původního obyvatelstva. Existují plány a dokonce i první akty nahrazení tohoto obyvatelstva jiným, které se má přistěhovat z Blízkého východu a Afriky. Tím chtějí toto území vytrhnout z ruského světa, to tento úkol řešil summit NATO ve Varšavě. „Vy jste vytvořili Varšavskou smlouvu, abyste se před námi bránili, abyste zachovali ruský svět, abyste uchovali normální lidské vztahy a v celém světě zachovali všechny národy a jejich kulturu, a my vám teď symbolicky ukazujeme: Dostali jsme se na vaše území a žádná další Varšavská smlouva nebude! Bude jenom naše okupační administrativa!”

27.6.2016

Brexit, to je analogie Waterloo!! Valerij Pjakin.... referendum nebylo o výsledku. Dnes říkají: euroskeptici nevědí, co mají dělat, nemají žádný plán. Samozřejmě, že nemají plán, protože to nebylo v plánu, protože toto referendum je k rozvrácení davů. Euroskeptici teď mají problém – jsou zodpovědní za rozkol ve společnosti. Ale řízení je stabilizováno, taková je situace.

Referendum o odchodu Británie z EU bylo naplánováno od samého začátku k rozrušení EU a k vytvoření evropského islámského chalifátu na jejím území. Z různých příčin, o kterých jsme zde mnohokrát hovořili, byl GP nucen ustupovat, ale referendum bylo naplánováno a informace zapuštěna tak, aby davy měly pocit, že o něčem rozhodují a věřily, že když si něco odhlasují, tak tomu tak i bude. Demokracie! ..... Před referendem byl stav pro setrvání 52 % a proti 48 %. Ale takové vítězství je horší než porážka a takové vítězství je třeba protivníkovi předat a tím protivníkem se stal N.Farage. Ten už u předvolebních prognóz věděl, že prohrává, protože k řízení je nutné mít na své straně většinu a pokud vítězství je půl-napůl, není možné efektivně řešit jediný problém. Proto za stavu před referendem Farage pochopil, že prohrál a proto mu referendem byla předána „výhra“ 52:48..... Výsledkem brexitu půl/ napůl vznikla nutnost vytvořit nová pravidla, ale tak, aby je prosazoval národ, proto vznikla petice. Ta má platnost referenda podmínit 75% hlasů a 63% volební účastí. A co přinese? Každý druhý bude tu pro brexit tu proti brexitu, čímž vznikne monotónnost, která bude udržovat chaos..... Rusko má své zájmy v provádění globální politiky a Evropa, národy Evropy, své zájmy, které se neshodují se zájmy GP a u národních států jsou zájmy, které z nich objektivně činí spojence Ruska.

http://aeronet.cz/news/tag/v-v-pjakin-27-6-2016/

20.6.2016

V.Pjakin - manipulace ve fotbale, spiknutí ruské vlády proti Putinovi, informace o tom, že ISIL založila Hillary Clinton a šéf CIA Petraeus...atd...

6.6.2016

Arméni.

30.05.2016

Milost pro N. Savčenkovou.

16. 05. 2016

Evropa nyní musí stabilizovat rozmývání kulturní identity historických evropských národů, a proto se protlačování nějakých muslimských lídrů do funkcí bude realizovat pouze do té míry, v jaké to již není možné zabrzdit. Ve všech ostatních případech to GP brzdit bude.

25.04.2016

Kandidátem globální elity na prezidenta USA je Donald Trump....v Evropě byly spuštěny procesy antiamerikanizace....Boje Ukrajina proti Rusku se účastní Evropa a bude jednat stále takovým způsobem, aby maximálně poškodila ruské zájmy.Symbolem toho je momentální politická figura Savčenková. Bude-li vydána z vězení, zabijí ji a vraždu svedou na "ruce Kremlu"..... protože "hrdinové" musí být mrtví.... Západ odjakživa žije podle principu, že svým je dovoleno vše a pro ostatní platí zákon....

18. 04. 2016

Na celém světě jsou "elitou" jenom ničemové... jenom zmetci.....elita je k ničemu a pracuje výhradně pro zájmy cizího "strýčka" - protože cizí "strýček" jim dovolí proměnit vlastní národ v otroky....

11.04.2016

Došlo k odložení plánu na realizaci evropského chalifátu - národní státy mají být zachovány.

04.04.2016

Praha je esoterním centrem světového řízení.

Globální prediktor se po celém světě snaží připravit lidstvo o jeho historii.

Svět je řízen ideami - není důležité kdo, ale co - historii nedělají osobnosti, historický proces osobnosti vyzdvihuje.

21.03.2016

Globální politika není žádný cargo kult.

28.03.2016

Bruselský teroristický útok znamená KARDINÁLNÍ ZMĚNU SVĚTOVÉHO GLOBÁLNÍHO HISTORICKÉHO PROCESU